Campionatul Moldovei Copii şi Juniori Divizia B Seria Est

DIVIZIA B – EST (U-16)
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Atletic 7 4 2 1 20-9 14
2. ŞS Grigoriopol 7 4 2 1 25-19 14
3. Olan 7 3 1 3 10-13 10
4. Zaria
7 3 1 3 21-22 10
5. ŞS Cioburciu 7 3 0 4 21-23 9
6. ŞS-2 Dubăsari
7 2 2 3 17-20 8
7. ŞS Bender 7 2 1 4 18-22 7
8. ŞS Căuşeni 7 2 1 4 11-17 7

 

DIVIZIA B – EST (U-18)
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ŞS-2 Dubăsari 7 7 0 0 42-4 21
2. ŞS Cioburciu 7 4 2 1 32-11 14
3. ŞS Căuşeni
7 4 0 3 27-21 12
4. ŞS Bender
7 3 2 2 26-24 11
5. Olan 7 3 1 3 16-11 10
6. ŞS Grigoriopol 7 2 0 5 13-36 6
7. Atletic 7 1 2 4 12-40 5
8. Zaria 7 0 1 6 10-31 1

PROGRAMUL MECIURILOR

TUR
Nr. Data Echipe U-16 U-18 Teren Ora
Etapa I
1 13.09 ȘS Grigoriopol- Zaria  8-1 5-1  Grigoriopol 12.00
2 13.09 ȘS–2 Dubăsari – ŞS Bender  3-0 7-1  Dubasari 12.00
3 13.09 ŞS Căuşeni – Atletic  0-1 9-0  Căuşeni 12.00
4 13.09 Olan – ŞS– Ciobruciu  3-2 0-3  Olăneşti 12.00
Etapa II
5 20.09 ȘS Grigoripol – ȘS–2 Dubăsari 2-2 0-6 Grigoriopol 12.00
6 20.09 Zaria – ŞS-4Ciobruciu 6-2 1-1 Sheriff 12.00
7 20.09 ŞS Bender – ŞS Căuşeni 3-3 6-4 Selcovic 12.00
8 20.09 Atletic- Olan 3-1 1-1 Ştefan Vodă 12.00
Etapa III
9 01.11 ŞS Căuşeni – ȘS Grigoripol 1-2  6-0  Căuşeni 12.00
10 27.09 Olan – ŞS Bender 1-0  5-0  Olanesti 12.00
11 27.09 ŞS – Ciobruciu – Atletic 3-1  11-0  Ciobruciu 12.00
12 27.09 ȘS–2 Dubăsari – Zaria 3-5  5-2  Dubasari 12.00
Etapa IV
13 04.10 ȘS Grigoripol – Olan 4-1  0-3  Grigoriopol 12.00
14 04.10 ȘS–2 Dubăsari – ŞS Căuşeni 3-4  7-0  Dubasari 12.00
15 04.10 Zaria – Atletic 2-2  2-5  Sheriff 12.00
16 04.10 ŞS Bender – ŞS – Ciobruciu 2-6  3-3  Selcovic 12.00
Etapa V
17 11.10 ŞS Ciobruciu – ȘS Grigoripol 3-5  7-1  Ciobruciu 12.00
18 11.10 Atletic -ŞS Bender 6-1  2-2  Ştefan Vodă 12.00
19 11.10 ŞS Căuşeni – Zaria 0-5  4-1  Căuşeni 12.00
20 11.10 Olan – ȘS–2 Dubăsari 2-2  0-3  Olanesti 12.00
Etapa VI
21 18.10 SS Grigoripol – Atletic 2-2 5-4  Grigoriopol 12.00
22 18.10 ȘS–2 Dubăsari – ŞS – Ciobruciu 4-2 4-1  Dubasari 12.00
23 18.10 ŞS Căuşeni – Olan 1-0 2-1  Causeni 12.00
24 18.10 Zaria -ŞS Bender 1-5 1-5  Sheriff 12.00
Etapa VII
25 25.10 ŞS Bender – ȘS Grigoripol 7-2 9-2  Selcovic 12.00
26 25.10 Olan – Zaria 2-1 6-2  Olanesti 12.00
27 25.10 ŞS–Ciobruciu – ŞS Căuşeni 3-2 6-2  Ciobruciu 12.00
28 25.10 Atletic – ȘS–2 Dubăsari 5-0 0-10  Stefan Voda 12.00